Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 18.5 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 9.5 cm |
| Капацитет | 0.6 l |
| Цвят | Тюркоаз |
| Употреба | Сервиране |
| Стил | Модерен |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Универсален |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Тип купа | С дръжки |