Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 18.5 cm |
| Lăţime | 9.5 cm |
| Lungime | 9.5 cm |
| Capacitate | 0.6 l |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Servire |
| Stil | La modă |
| Material | Plastic |
| Destinate pentru | universal |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Tip cupa | Cu mânere |