Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 18.5 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Μήκος | 9.5 cm |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σερβίρισμα |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων |
| Τύπος Κυπέλλου | Με χερούλια |