- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Инокс, Бамбук |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 32.5 cm |