- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Inox, Μπαμπού |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |