- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Inox, Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Înălţime | 15 cm |
| Lăţime | 21 cm |
| Lungime | 32.5 cm |