- -4,09 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Дърво |
| Форма | Овална |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Тегло | 1,94 Kg |
| Color | Кафяв |