- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Ξύλο |
| Μορφή | Οβάλ |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 40 cm |
| Βάρος | 1,94 Kg |
| Χρώμα | Καφέ |