- -4,09 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Lemn |
| Forma | Oval |
| Înălţime | 18 cm |
| Lăţime | 28 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Greutate | 1,94 Kg |
| Culoare | Maro |