- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Пластмаса |
| Форма | Овална |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 17 cm |