- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Plastic |
| Forma | Oval |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 26 cm |
| Lungime | 17 cm |