- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μορφή | Οβάλ |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 17 cm |