Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 16 l |
| Форма | Овална |
| Височина | 17.3 cm |
| Ширина | 44.5 cm |
| Дължина | 26.2 cm |