Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 16 l |
| Forma | Oval |
| Înălţime | 17.3 cm |
| Lăţime | 44.5 cm |
| Lungime | 26.2 cm |