Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Χωρητικότητα 16 λίτρων: Αρκετός χώρος για δύο μεγάλα καρβέλια ψωμί
- Συμπαγές: Όταν ανοιχτεί, δεν πιάνει επιπλέον χώρο και η επίπεδη κορυφή του μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ράφι για την τοποθέτηση - προσωρινά ή τακτικά - οποιωνδήποτε σκευών κουζίνας όπως μπουκάλι, βάζο, αλατιέρα, βάζο και άλλα.
- Πάτος με ειδική δομή για καλύτερο αερισμό και αποφυγή ατμίσματος και εμφάνισης μούχλας στο ψωμί
- Μεγάλη λαβή για εύκολο άνοιγμα και κλείσιμο
- Πλαστικά πώματα στο εσωτερικό για αθόρυβο άνοιγμα και κλείσιμο
- Κατασκευασμένο από ανθεκτικά στη διάβρωση υλικά - ανθεκτικό και εύκολο στο καθάρισμα
- Διαστάσεις:
Ύψος: 17,3 cm
Πλάτος: 44,5 cm
Μήκος: 26,2 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 16 l |
| Μορφή | Οβάλ |
| Υψος | 17.3 cm |
| Πλάτος | 44.5 cm |
| Μήκος | 26.2 cm |