- -2,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Пластмаса, Бамбук |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 12 cm |
| Ширина | 18.5 cm |
| Дължина | 33 cm |