- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Πλαστικό, Μπαμπού |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 12 cm |
| Πλάτος | 18.5 cm |
| Μήκος | 33 cm |