- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Plastic, Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Înălţime | 12 cm |
| Lăţime | 18.5 cm |
| Lungime | 33 cm |