- -6,08 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Бамбук |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 39.5 cm |
| Дължина | 24.5 cm |