- -6,08 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Înălţime | 18 cm |
| Lăţime | 39.5 cm |
| Lungime | 24.5 cm |