- -6,08 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 39.5 cm |
| Μήκος | 24.5 cm |