- -11,76 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Кафяв, Сив |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Бамбук |
| Форма | Овална |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |