- -11,76 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Καφέ, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Μορφή | Οβάλ |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Βάρος | 1.4 Kg |