- -11,76 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Maro, Gri |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Bambus |
| Forma | Oval |
| Înălţime | 15.5 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |