- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Керамика |
| Съдържание пакет | 3 x Кутии, 1 x Поставка |
| Форма | Кръгла |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 10 cm |