- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Ceramică |
| Pachet de conținut | 3 x Кутии, 1 x Поставка |
| Forma | Rundă |
| Înălţime | 10 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Lungime | 10 cm |