- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 3 x Кутии, 1 x Поставка |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 10 cm |