- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Дължина | 18.5 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |