- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Μήκος | 18.5 cm |
| Βάρος | 1.4 Kg |