- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 21 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |