(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Светлозелен |
| Тип продукт | Кутия за хранителни отпадъци |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Капацитет | 1.8 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 10.7 cm |
| Ширина | 22.1 cm |
| Дължина | 12.7 cm |