(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Светлозелен |
| Τύπος Προϊόντος | Κιβώτιο αποβλήτων τροφίμων |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 1.8 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 10.7 cm |
| Πλάτος | 22.1 cm |
| Μήκος | 12.7 cm |