(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Verde deschis |
| Tip produs | Cutie pentru deșeuri alimentare |
| Material | Plastic, Oţel |
| Capacitate | 1.8 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Înălţime | 10.7 cm |
| Lăţime | 22.1 cm |
| Lungime | 12.7 cm |