- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Капацитет | 0.8 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 4.5 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Дължина | 11.2 cm |