- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 4.5 cm |
| Πλάτος | 19 cm |
| Μήκος | 11.2 cm |