- -7,67 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Plastic, Oţel |
| Capacitate | 0.8 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 4.5 cm |
| Lăţime | 19 cm |
| Lungime | 11.2 cm |