(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cив, Червен |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Полипропилен, Стомана, Силикон |
| Капацитет | 1.36 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка, Подходящ за фризер, Подходящ за фурна |
| Височина | 7.7 cm |
| Ширина | 19.5 cm |
| Дължина | 19.5 cm |