(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Gri, Rosu |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Polipropilenă, Oţel, Silicon |
| Capacitate | 1.36 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde, Potrivit pentru congelator, Potriviți pentru un cuptor |
| Înălţime | 7.7 cm |
| Lăţime | 19.5 cm |
| Lungime | 19.5 cm |