(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Γκρι, Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, Ατσάλι, Σιλικόνη |
| Χωρητικότητα | 1.36 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, Κατάλληλο για κατάψυξη, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 7.7 cm |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |