- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Керамика |
| Съдържание пакет | 1 x Кутия за храна |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 21 cm |