- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Ceramică |
| Pachet de conținut | 1 x Кутия за храна |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Înălţime | 17 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 21 cm |