- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Кутия за храна |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 21 cm |