- -3,07 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Нощна лампа |
| Стил | Класически |
| Предназначен за | Спалня, Офис |
| Тип монтиране | За нощно шкафче, Бюро |
| Smart | Не |
| Тип захранване | Мрежово |
| Вид крушка | LED |
| Мощност | 25 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Тип цокъл | E27 |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 10.5 cm |
| Тегло | 0.500 Kg |