- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Φωτάκι νυκτός |
| Στυλ | Κλασικό |
| Προορίζεται για | Υπνοδωμάτιο, Γραφείο |
| Τύπος στήριξης | Για κομοδίνο, Γραφείο |
| Εξυπνος | Οχι |
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Εξουσία | 25 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Τύπος υποδοχής | E27 |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Βάρος | 0.500 Kg |