- -3,07 €
- Stoc epuizat

Lampa de birou cu clip care permite montarea usoara si rapida a lampii pe birou. Bratul flexibil va permite sa reglati lampa in orice unghi. Lampa poate fi instalata cu becuri LED cu baza E27 si o putere de pana la 12W.
CARACTERISTICI
- Brat flexibil
- Clip de birou
- Dimensiuni: Inaltime: 27 cm, Latime: 10,5 cm, Adancime: 12,1 cm
- Buton de pornire si oprire
- Tip soclu: E27
- Puterea becului: GLS, CFL - max 25W
- Becuri LED - max15W
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,2 m
- Greutate: 0.500 Kg
- Culoare: alba
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lampa de birou cu clip care permite montarea usoara si rapida a lampii pe birou. Bratul flexibil va permite sa reglati lampa in orice unghi. Lampa poate fi instalata cu becuri LED cu baza E27 si o putere de pana la 12W.
CARACTERISTICI
- Brat flexibil
- Clip de birou
- Dimensiuni: Inaltime: 27 cm, Latime: 10,5 cm, Adancime: 12,1 cm
- Buton de pornire si oprire
- Tip soclu: E27
- Puterea becului: GLS, CFL - max 25W
- Becuri LED - max15W
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,2 m
- Greutate: 0.500 Kg
- Culoare: alba
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lumina de noapte |
| Stil | Clasic |
| Destinate pentru | Dormitor, Birou |
| Tipul de montare | Pentru o noptieră, Birou |
| Inteligent | Nu |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 25 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Tip soclu | E27 |
| Înălţime | 27 cm |
| Lăţime | 10.5 cm |
| Greutate | 0.500 Kg |