- -12,78 €
- Изчерпано
- Материал: Метал
- Размер: 70 х 20 см
- Височина: 115 см
- Диаметър на шапката: 20 см
- Височина на шапката: 22 см
- Регулируема височина
- Размер на основната плоча: 58 x 6 x 4 см
- Дължина на кабела: 90 см
- Тип гнездо: 3 x E 27 Max 40 W
- Включва инструкции за настройка и свързващ апарат
- Тегло: 2.1 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Материал: Метал
- Размер: 70 х 20 см
- Височина: 115 см
- Диаметър на шапката: 20 см
- Височина на шапката: 22 см
- Регулируема височина
- Размер на основната плоча: 58 x 6 x 4 см
- Дължина на кабела: 90 см
- Тип гнездо: 3 x E 27 Max 40 W
- Включва инструкции за настройка и свързващ апарат
- Тегло: 2.1 Kg
Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Лампа |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Дневна, Офис, Коридор |
| Тип монтиране | На стена |
| Smart | Не |
| Тип захранване | Мрежово |
| Вид крушка | С нажежаема жичка |
| Мощност | 40 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Тип цокъл | E27 |
| Брой източници на осветление | 3 |
| Височина | 22.5 cm |
| Ширина | 70 cm |
| Диаметър | 30 cm |