- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
- Υλικό: Μέταλλο
- Διαστάσεις: 70 x 20 cm
- Ύψος: 115 cm
- Διάμετρος καπέλου: 20 cm
- Ύψος καπέλου: 22 cm
- Ρυθμιζόμενο ύψος
- Μέγεθος βάσης: 58 x 6 x 4 cm
- Μήκος καλωδίου: 90 cm
- Φέρει θέσεις για τρείς λάμπες: 3 x E 27 Max 40 W
- Οδηγίες εγκατάστασης
- Βάρος: 2,1 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Υλικό: Μέταλλο
- Διαστάσεις: 70 x 20 cm
- Ύψος: 115 cm
- Διάμετρος καπέλου: 20 cm
- Ύψος καπέλου: 22 cm
- Ρυθμιζόμενο ύψος
- Μέγεθος βάσης: 58 x 6 x 4 cm
- Μήκος καλωδίου: 90 cm
- Φέρει θέσεις για τρείς λάμπες: 3 x E 27 Max 40 W
- Οδηγίες εγκατάστασης
- Βάρος: 2,1 kg
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Ημερήσια, Γραφείο, Διάδρομος |
| Τύπος στήριξης | Επιτοίχιο |
| Εξυπνος | Οχι |
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Τύπος λαμπτήρα | С нажежаема жичка |
| Εξουσία | 40 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Τύπος υποδοχής | E27 |
| Αριθμός πηγών φωτός | 3 |
| Υψος | 22.5 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Διάμετρος | 30 cm |