- -12,78 €
- Stoc epuizat
- Material: Metal
- Dimensiune: 70 x 20 cm
- Inaltime: 115 cm
- Diametrul palariei: 20 cm
- Inaltimea palariei: 22 cm
- Inaltime reglabila
- Dimensiunea bazei: 58 x 6 x 4 cm
- Lungime cablu: 90 cm
- Tip : 3 x E 27 Max 40 W
- Include instructiuni de configurare si dispozitiv de conectare
- Greutate: 2,1 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Material: Metal
- Dimensiune: 70 x 20 cm
- Inaltime: 115 cm
- Diametrul palariei: 20 cm
- Inaltimea palariei: 22 cm
- Inaltime reglabila
- Dimensiunea bazei: 58 x 6 x 4 cm
- Lungime cablu: 90 cm
- Tip : 3 x E 27 Max 40 W
- Include instructiuni de configurare si dispozitiv de conectare
- Greutate: 2,1 kg
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampă |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Zilnic, Birou, Coridor |
| Tipul de montare | Pe un zid |
| Inteligent | Nu |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul becului | Incandescent |
| Putere | 40 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Tip soclu | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 3 |
| Înălţime | 22.5 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Diametru | 30 cm |