(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Лампа |
| Функции | Осветление LED RGB |
| Вид крушка | LED |
| Мощност | 24 W |
| Брой източници на осветление | 1 |
| Височина | 38 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Гаранция | 24 месеца |