(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Λειτουργίες | Осветление LED RGB |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Εξουσία | 24 W |
| Αριθμός πηγών φωτός | 1 |
| Υψος | 38 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |